Časté otázky

GlamperVana si u nás půjčujete na dny, vyzvednout si ho lze v 8:00 a vrácení je potřeba do 18:00. Pokud máte zabookovaný GlamperVan od soboty do soboty, znamená to, že vyrazit od nás můžete první sobotu ve v 8:00 a zpátky byste měli být další sobotu do 18:00 a počítáno je 8 dnů pronájmu. 

Glamping (neboli glamorous camping) je výraz, který se dá přeložit jako kempováni pro náročné. Má za cíl spojit přírodu a propojení s ní a komfortní zázemí. 

Na naftu (diesel) a močovinu (adBlue). Od nás budete mít vždy obojí dotankováno do plna. Pokud nenajedete 8.000 km, adBllue nemusíte dotankovávat. Pakliže by Vás na to ale auto upozornilo, je třeba ho dotankovat. Pokud by se tak totiž nestalo a adBlue došlo, auto bez něj nenastartuje. 

Vestavba EGOE Hiker je rozkládací postel, kuchyň i koupelna v jednom. Je rozdělena na tři sekce – vařič, umyvadlo s  baterií i sprchou a lednice. Při přejezdu zabere jen 60 cm zavazadlového prostoru, ale když dostanete hlad, otevřete dveře kufru a za 30 vteřin můžete vařit oběd. Až budete chtít ulehnout, stačí sklopit sedačky, vestavbu roztáhnout a máte širokou postel – avšak kuchyňka i koupelna s úložným prostorem, jsou stále dostupné 🙂 A mimochodem – když budete na opravdu nádherném místě a budete si chtít usmažit omeletu přímo na skalním útesu, segment vařiče prostě z vestavby vyndáte a v jedné ruce si ho odnesete, kam bude třeba. 

Vestavbu si od nás půjčujete právě s vařičem, lednicí, naplněný vodou a se základním vybavením (sada 6 talířů, 6 talířků a 6 misek, 6 příborů, nožů, 6 hrnků, prkénka na krájení, konvicí na čaj, pánvičkou i dvěma malými hrnci. 

Je to jednoduché, jak jen to může být – ve dvou lidech máte do dvou lidech máte za minutu hotovo a můžete zalehnout 🙂

Auto bude vždy připravené v Ústí nad Labem, konkrétní adresu Vám zašleme při objednávce. Na stejné adrese můžete po dobu pronájmu nechat své auto na parkovišti za závorou a napojené na kamerový systém. Auto Vám můžeme dovézt a předat/převzít i na Vámi požadovaném místě za poplatek – 7Kč/km nebo dle dohody.

Ano, je potřeba uhradit kauci 15.000 Kč před vyzvednutím na náš účet.

Ano, GlamperVan má v ceně uhrazené české dálniční poplatky. 

Ano, můžeme Vám půjčit 4 držáky na kola na střechu, ale nelze kombinovat se střešním stanem. 

Zatím tažné zařízení nemá. 

GlamperVan vám předáváme s plnou nádrží, vy vracíte, jak se vám to hodí. Buď také s plnou nádrží anebo za vás dotankujeme a platbu odečteme z kauce. 

Určitě nemusíte, je to podobné jako s tankováním. Běžné zašpinění exteriéru i interiéru vycházející z používání se dá očekávat a neřešíme ho. Při nadměrném zašpinění odečteme náklady na vyčištění ve výši 500-2000 Kč z kauce.

Ano, můžete po dobu pronájmu nechat své auto na parkovišti za závorou a hlídané kamerou – zdarma 🙂 Možnost i umytí – 2.000Kč.

Auto má 8 plnohodnotných sedaček (v rozložení 2-3-3, přičemž zadní dvě řady jsou dělené na dvojlavici a samostatnou sedačku). S vestavbou ale nelze použít třetí řadu, pak může mít GlamperVan jen maximálně 5 sedaček.

Ano, v denním nájezdu je možné najet 300 km (kumulovaně, tedy při sedmidenním pronájmu 2.100 km). Každý kilometr nad tuto hranici je zpoplatněn částkou 3 Kč km+DPH.

Při jakékoliv nehodě je nutné sepsat formulář o nehodě a neprodleně o tom informovat pojišťovnu i nás. V případě nezaviněné nehody by to pro Vás nemělo znamenat jiné komplikace než právě tyto. V případě nepojízdného vozu pojišťovna zajistí opravu na místě nebo odtah do servisu, v případě potřeby i hotel a další asistenční služby, které máme uhrazené bez limitů.

Kdokoliv, kdo má platné řidičské oprávnění a je uveden ve smlouvě o pronájmu. Pokud tam někoho z Vaší posádky neuvedete, neměl by během Vaší dovolené auto řídit. 

Veškeré pokuty či poplatky, o kterých budeme ze strany úřadů či autorit informováni v průběhu trvání vaší nájemní smlouvy, budou požadovány po vás dle nájemní smlouvy. 

Neprodleně informujte asistenční služby pojišťovny ČSOB (v ČR linka 1224, v zahraničí +420 222 803 442), zároveň je nutnost kontaktovat i nás. Vozidla mají pojištění s asistenčními službami bez limitu.

Náklady na pojistku jsou započtené v ceně pronájmu. Spoluúčast při zaviněné nehodě nebo jiném poškození je 5%, minimálně však 5.000 Kč. 

× Jak Vám mohu pomoci?